This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

 

Oferta naszej firmy jest niezwykle bogata !

NASZA OFERTA:


1. Gaz {propan-butan} w butli 11 kg, używany głównie do kuchni i piecyków.

Butle do wózków widłowych AmeriGas Premium posiadają specjalną, wewnętrzną powłokę antykorozyjną, która zabezpiecza przed odkładaniem się zanieczyszczeń. Dodatkowo, do każdej butli dodawany jest nowy filtr zewnętrzny. Zapewnia to jeszcze lepszą ochronę silnika wózka. Eliminuje się w ten sposób problemy związane z koniecznością częstej konserwacji pojazdów. Tym samym, korzystając z butli AmeriGas Premium oszczędzasz czas i pieniądze.
Butla Premium ma charakterystyczny granatowy kolor, który umożliwia łatwiejsze zarządzanie zapasami w magazynie. Stalowa powierzchnia butli pozwala na bezpieczne jej magazynowanie. AmeriGas zapewnia szkolenia z właściwego użytkowania butli dla operatorów wózków widłowych.

INSTRUKCJA BEZPIECZNEGO UŻYWANIA BUTLI Z GAZEM !


2. Gaz {faza} butla 11kg,  do wózków widłowych jako paliwo do ich napędu.


3. Gaz { propan} w butli 11 kg i 33 kg używany w przemyśle głównie do palników o wysokim poborze gazu, oraz do ogrzewania pomieszczeń, gdzie temperatura spada poniżej 0 stopni C.


4. Stacja AUTO-GAZ.

 


5. Oleje, smary, płyny chłodnicze.


6. Kosmetyki samochodowe, i inne akcesoria.


7. Piecyki, dmuchawy, palniki, nagrzewnice, butle gazowe i inne akcesoria grzewcze.

 

 

AmeriGas

 

 

Orlen Gaz Sp. z o.o.

 

 

 

Flaga

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

www.GazBeka.pl Š 2008
All rights reserved � Design by qwert