This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

 

 

Firma powstała w 1999r. Początek naszej działalności to stacja AUTO-GAZ. Z upływem lat systematycznie się rozwialiśmy. Przełomowym rokiem był rok 2000, kiedy rozpoczęliśmy sprzedaż gazu w butlach bezpośrednio do klienta tzw. GAZ NA TELEFON. Obecnie dysponujemy dwiema sieciami sprzedaży gazu w butlach z klatek firm Ameri GAS i ORLEN GAZ Sp. z o.o.

Nasz profesjonalizm i indywidualne podejście do każdego klienta zaowocowało tym, że obecnie naszymi odbiorcami są największe firmy z Łomży i okolic jak i tysiące gospodarstw domowych.

 Dowodem tego sukcesu jest otrzymanie od firmy ORLEN GAZ Sp. z o.o. certyfikatu autoryzowanego dystrybutora sprzedaży gazu w butlach.

AmeriGas

 

 

Orlen Gaz Sp. z o.o.

 

 

 

 Flaga

 

 

 

 

 

www.GazBeka.pl Š 2011
All rights reserved • Design by qwert